Merhaba Ziyaretçi!  / Hesap oluştur
Yeni temamız aktif olmuştur yeni tema hakkında bilgi almak için linke tıklamanız yeterli.www.forumminecraft.com WallBB.
Antalya Reiki
#1

Reiki şifa yöntemidir. Sizin Bir başkasına dokunmanızı gerektirir. Bu dokunma şekli eller ve enerji ile olur. Şifa için gelen bir çok insan çabukça incinebilir. Duygusal olarak veya fiziksel olarak İncinebilir. Size olan güvenlerine zarar vermemeniz gerekmektedir. Eğer bir kişi tedavinin sonucu olarak duygusal salıverme yaşıyorsa gizliliği sürdürmeniz ve yaşamlarına saygı göstermeniz zorunludur.
 
Reiki uygulamanın sonucunda karşılaşabileceğiniz bazı sorunların farkına varmanızı sağlayacak bazı bilgiler:
 
• Birini tedavi etmeden önce izin isteyin. isteklerine saygılı olun.
• Reiki seansı esnasında konuşulan herhangi bir bilgi sizinle o kişi arasında gizli kalmalıdır.
• Birine Reiki uygulamadan önce, onların hangi bölgelerine dokunacağınızı söyleyin. Dokunmanızı istemedikleri bölgeleri öğrenin. • İyileştireceğinizi vaat etmeyin.
• Teşhis koymayın.
• Reiki seanslarının tedavi garantisi vermediğini ve doktor yerini almayacağını açıklayın ve asla hastanın önceden tanımlanan tedavisini veya ilaçlarını değiştirmesini önermeyin veya diplomalı hekim vs. nin tedavisine müdahale etmeyin.
• Uygun bir zamanda diplomalı tıp veya psikoloji uzmanlarına gitmelerini önerin.
Reiki tedavisi için hastanın kıyafetini çıkarmasına gerek yoktur.
• Özel bölgelere dokunmayın.
• Çocuklar ile çalışırken ailesinin iznini alın.
• Alkol veya diğer hapların etkisi altında ise asla şifa vermeyin. Hasta gelmeden önce biraz meditasyon yapabilirsiniz veya kendinize tedavi uygulayabilirsiniz, İçsel sakinliğinizi sağlayın etrafta aceleci tavırlar sergilemeyin Reiki işlemini ve el pozisyonlarını açıklayın. Soruları yanıtlayın – tedaviden sonra ortaya çıkabilecek soruları yanıtlamak için yeterli Zamanı verin. Rahatsız edilmenizi engelleyin. İkinizin de rahat pozisyonda olun. Duruş önemlidir Sezgileriniz size rehberlik edebilir ve elleriniz yönlendirebilir.
 
Kişiye hafifçe baskı yapmadan dokunun. Tedaviyi bittikten sonra taçtan ayaklara kadar süpürme hareketi ile aurayı temizleyebilirsiniz. Tedaviden sonra alıcı bir süre yatabilir. Tedavi ile ilgili bir süre konuşun. Eğer isterseniz alıcıların detaylı kayını tutun.
Antalya’da reiki eğitimlerini Pusula Kişisel Gelişim ve Koçluk Merkezi bünyesindeki Reiki Master, hayatın nasıl daha etkin ve etkileşimli olabileceği sorusundan yola çıkarak, yepyeni bir yöntemle gelişim dünyasında bütünsel yaklaşım danışmanlığını uygulamaktadır.
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]Merkezi
Antalya  Reiki Eğitimleri 3 aşamadan oluşur.

Antalya Reiki 1. Derece Eğitimi : Seminer reiki enerjisine açılma ve teorik eğitim olarak iki ana kısımdan oluşmaktadır. Birinci aşamada kişi Reiki Master’dan (reiki öğretmeni) inisiyasyon alır. Bu Anadolu’da el verme dediğimiz olay gibidir. İnisiye olan kişi artık Reiki enerjisine kanal olmuştur yani hem kendisine hem de başkalarına reiki verebilecek durumdadır.
 
Reikinin 1.derece öğrenmiş bir kişi artık fiziksel düzeyde reiki verebilir. Bunun için ellerini eğitimde öğretilen bölgelere koyması ve reiki enerjisine bağlandığını düşünmesi yeterlidir. Herhangi bir şey düşünmesine yada konsantre olmasına gerek yoktur. Artık reiki onun ellerinden akmaya başlamıştır. Reiki, öğrenen kişi reiki kanalı olmuştur ve bunu ölene kadar kaybetmez. Reiki 1 semineri bir yada iki günde verilebilir.
 
Antalya Reiki 2. Derece Eğitimi  : İkinci aşama seminerinde kişi sadece dokunarak değil aynı zamanda uzaktan enerji gönderme yöntemlerini öğrenir. Bunun için özel bazı semboller kullanılmaktadır ve bu sembolleri gizli tutmak reikiye duyulan saygının bir ifadesi olarak yorumlanır. Gereken sembolleri ve metotları öğrenen kişinin enerji seviyesi artar ve artık uzaktaki kişilere de enerji gönderebilecek duruma gelir. Reiki sembolleri üç tanedir , güç sembolü,mental sembolü ve uzaklık sembolü.
 
Reiki 2 seminerine katılmış bir insan dokunmadan ve çok daha güçlü olarak bu sembolleri kullanarak uzak mesafelere şifa gönderebilir. Reikinin en büyüleyici yanlarından biri de artık sadece insanlara değil, geçmiş yada gelecekteki olaylara da bu sembolleri kullanarak enerji gönderilebilecek olmasıdır. Enerji gönderimi bencilce amaçlar için kullanılamaz,ancak herkesin iyiliği için istenen olaylara pozitif enerji gönderilebilir.
 
Antalya Reiki Masterlik  Eğitimi : Reiki sistemini başkalarına da öğretme aşamasıdır. . Bu seviyede kişi önceki tüm seviyelerde deneyim sahibi olmalı ve reikiyi yaşam biçimi haline dönüştürmüş olmalıdır. Son derece sorumluluk isteyen reiki masterlık derecesi aynı zamanda reiki uygulayıcılarına reikiye olan sorumluluğu da doğru anlatmayı beraberinde getirir. Reiki Master olmak isteyen kişinin buna hazır olup olmadığına karar veren masterıdır.
Ücretsiz olarak, randevu alarak ön görüşme yapabilirsiniz.  
 
Reiki eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için : 
 
İzmir’deki Reiki Eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz 
 
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz 
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Antalya Havaalanı Transfer creeper 0 6 Dün, Saat: 15:15
Son Yorum: creeper
  Antalya Lazer Epilasyon creeper 0 11 07-11-2017, Saat: 18:02
Son Yorum: creeper
  Antalya Web Tasarım creeper 0 15 03-11-2017, Saat: 14:06
Son Yorum: creeper
  Antalya Temizlik Şirketleri creeper 0 15 03-11-2017, Saat: 13:45
Son Yorum: creeper
  Antalya Profesyonel Temizlik Hizmeti BazKriz 0 82 26-04-2017, Saat: 17:12
Son Yorum: BazKriz

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda Forum Minecraft

Sitemiz minecraft oyunu üzerine kurulan bir sayfadır ve yararlı paylaşımlar sayesinde oyun hakkında yeterli bilgilere erişiyorsunuz.

Bu sayede oyun hakkında bi yardıma ihtiyac duyarsanız biz her zaman buradayız.

              Hızlı linkler

              Dost siteler