Merhaba Ziyaretçi!  / Hesap oluştur
Yeni temamız aktif olmuştur yeni tema hakkında bilgi almak için linke tıklamanız yeterli.www.forumminecraft.com WallBB.
Biyomlar
#1

 • Orman: meşe ve huş ağaçları bulunur.Bazı yerlerde göller olabilir.Koyun,Tavuk,Domuz,inek gibi hayvanalara rastlanabilir.
  300px-1.8_Biomes_MixedForest.png

Çöl: Kaktüsler ve kahverengi ölü çalılar vardır.Kum ve kumtaşından oluşur.İçinden köy ve çöl tapınağı bulunabilir.Çöl tapınaklarında 4 hazine sandığı mevcuttur ancak tntlerden oluşan bir tuzak vardır.Köylerden de 0-3 arası sandık çıkabilir.Yağmur yağmaz.

300px-2012-02-01_16.26.19.png
 • Ova: Çimenler ve çiçekler vardır.Bazı yerlerinde göl bulunabilir.İnek,domuz,tavuk,koyun gibi hayvanalara rastlanabilir.Bu bölgeler genellikle düz olurlar.Üstlerinde köy olabilir.
  300px-1.8_Biomes_Grassland.png

 • Bataklık: Çimler ve su diğer bölgelere göre daha koyu renktedir.İçinde mantar ve balçığa(slime) rastlanabilir.Aynı zamanda içinde cadı kulübesi bulunabilir.
  300px-1.9Swamp.png

 • Tropik Orman: İçinde ufak göller ve çok uzun ağaçlar bulunur.Ocelot denilen kedilere rastlanabilir ve bu kediler balık ile evcilleştirilebilr.Ağaçlarda kakao bitkisi görmek mümkündür.Bazı yerlerinde orman tapınakları bulunabilir.Bu tapınaklarda 2 tane sandık vardır ve içinden eşyelar çıkar ancak gene bu tapınaklarda tuzaklar vardır.
  300px-JebJungle.jpg

 • Tundra: Ovalardan farkı yağmur yağmaması ve ovanın karlı versiyonu olmasıdır ancak bu bölgelerde köy olmaz.
  300px-TundraBiome.png

 • Tayga: İçinde kurtalara rastlanılabilir.Yağmur yerine kar yağar.Donmuş gölleri vardır.Çok fazla ağaç bulunabilir.
  300px-Taiga.png

 • Ekstrem Tepeler (Uçurum): Emerald denen maden sadece bu biyomda veya yakınlarında bulunur.Bu biyomlarda oldukça yüksek ve hatta uçan adacıklar görülebilir.Seyrek miktarda ağaçlar vardır.
  300px-1.8_Biomes_Mountain.png

 • Okyanus: Derin sular ile kaplıdır.İçinde squid denen mürekkep balıkları vardır.Çok geniş bir biyomdur.
  300px-1.8_Biomes_Ocean.png

 • Mantar Adası: İçinde mantar ağaçlar,mantar inekler ve miselyum denen özel bir toprak vardır.Nadir rastlanan bir biyomdur.
  300px-MushroomBiome19pre.png


Nether Biyomuda Vardı Fakat Her bir Konuya 10 Resim İçeriği Koyabildiğimiz İçin Onu Ekleyemedım
Ara
Cevapla
#2
iyi iş ellerine sağlık çok güzel olmuş
Cevapla
#3
Bide turuncu kumlardan olusan bi biyom vardi o neydi
BURAK CAN UYSAL
Design & Photoshop

Ara
Cevapla
#4
(20-03-2016, Saat: 13:41)BurakCanUysall Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] ve [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] markalarının yetkili servisi olmakla beraber servisimizde yapılan işlemlerde orijinal yedek parça kullanmaktayız ve servisimizde işlem yapılan ürünlerinize 1 yıl garanti vermekteyiz. Servisimizde işçilik fiyatları uygun tutulmuştur. [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]Eğer isterseniz klima ve kombilerinizin periyodik bakımlarını da şirketimiz bünyesinde yaptırabilirsiniz. Bakımı veya tamiri yapılmayan cihazlarınız ilk gün verdiği verimi sonraki kullanımlarda vermeyecektir ve en önemlisi bakımı yapılmayan cihazlar sağlığınız açısında zararlı olabilmektedir. Cihazlarınıza yapılacak işlemleri yetkili servislerde yaptırmamanız durumunda cihazlarınız garanti dışında kalabilir ve size verilen garanti hizmeti hakkından yararlanamayabilirsiniz. Verdiğimiz bu hizmetlerin dışında müşterilerimize petek temizliği ve tesisat tadilatı hizmetini de vermekteyiz. Öncelik hedefimiz her zaman müşteri memnuniyeti ve güvenliği olmuştur. Yaşayabileceğiniz herhangi bir sorun veya arıza anında bizleri 7/24 çağrı merkezlerimizden arayabilirsiniz. Bize ulaştığınız andan itibaren size en yakın servislerimizi adresinize yönlendiriyor ve gereken işlemi gerçekleştiriyoruz. İşlemlerinizden sonra servis ekibimiz olarak ileride oluşabilecek arızaları da kontrol ediyor ve güvenlik testlerini yapıyoruz. Güvenliğiniz bizim için her şeyden önemli ve sizin bir telefon kadar uzağınızdayız. 
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda Forum Minecraft

Sitemiz minecraft oyunu üzerine kurulan bir sayfadır ve yararlı paylaşımlar sayesinde oyun hakkında yeterli bilgilere erişiyorsunuz.

Bu sayede oyun hakkında bi yardıma ihtiyac duyarsanız biz her zaman buradayız.

              Hızlı linkler

              Dost siteler