Merhaba Ziyaretçi!  / Hesap oluştur
Yeni temamız aktif olmuştur yeni tema hakkında bilgi almak için linke tıklamanız yeterli.www.forumminecraft.com WallBB.
Burçların Özellikleri?
#1

Burçlar Nedir?
Burçlar insanın fıtratını ve ve hayat anatomisini anlatmaktadır. Her insanın bir burcu vardır.  Burç, astronomik olarak gök kubbede yer alan 12 Takım Yıldızına verilen isimdir. Astronominin araştırdığı takım Yıldızlarıyla Batı Astrolojisinin hiçbir ilgisi yoktur. Batı astrolojisi Mevsimleri esas alarak çıkartılır. Bir insanın anne karnından çıkıp ilk nefesini aldığı zaman gökyüzü durumunu gösteren şemaya Yıldız Haritası adı verilir. Astroloji Göksel olan cisimlerin İnsanla arasındaki ilişkiyi inceler fakat bilim dalı olarak kabul edilmez. Gök bilim ilmi ise Gökyüzünde olan Takım Yıldızlarını, Yıldızları, Göksel gibi bütün cisimlerin inceleyen bilim dalıdır.
Takımyıldızları Hint Astrolojisinde kullanılır. Hint astrolojisi gerek karakter arşaştırması ve her zaman kullanılan dasa sistemiyle yapılan gelecek öngörülerinde başarılı yorumlarıyla ön plana çıkmaktadır. Batı Astrolojisiyle Vedik Astroloji arasında yaklaşık yirmiüç derece kayma vardır. Bu kaymaya (Ayanamsa) adı verilir. Takım Yıldızları aynı zamanda Astronomiyle alakalıdır.
Burçların Özellikleri?
Burçların gizemli özelliklerini öğrenmek ve burcunuzun özelliklerini bulmak istiyorsanız! | Astroloji Burçlar hakkında klişe yorumlardan sıkıldıysanız, sizleri astrolojinin bilmediğiniz tarafına davet ediyoruz! Çoğunlukla iyi yönlerinin bahsedildiği burç yorumlarına bu sefer başka bir gözle bakmaya ne dersiniz? Karşınızda [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] bulabileceğiniz [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En İyi Bahis Firmalarının Ortak Özellikleri cetingur 0 104 13-05-2017, Saat: 21:37
Son Yorum: cetingur
  Tabela Özellikleri osman75 0 141 17-02-2017, Saat: 01:54
Son Yorum: osman75
  Kına Gecesi Tahtlarının Özellikleri resthit 0 270 27-07-2016, Saat: 20:41
Son Yorum: resthit
  Kova Burcu erkeğinin özellikleri nullsix 0 1,624 26-07-2016, Saat: 17:48
Son Yorum: nullsix
  Halı Yıkama Makinesinin Teknik Özellikleri nullsix 1 553 02-05-2016, Saat: 18:01
Son Yorum: sakaryaseo

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda Forum Minecraft

Sitemiz minecraft oyunu üzerine kurulan bir sayfadır ve yararlı paylaşımlar sayesinde oyun hakkında yeterli bilgilere erişiyorsunuz.

Bu sayede oyun hakkında bi yardıma ihtiyac duyarsanız biz her zaman buradayız.

              Hızlı linkler

              Dost siteler