Merhaba Ziyaretçi!  / Hesap oluştur
Yeni temamız aktif olmuştur yeni tema hakkında bilgi almak için linke tıklamanız yeterli.www.forumminecraft.com WallBB.
İçimdeki Fırtına Dizisi
#1

Gün geçmiyor ki Star Tv yeni bir dizi ile karşımıza çıkmasın. Bu kez dizi sektöründe fırtınalar koparacak bir yapıt ekranlarda olacak: [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] ! Oyuncu kadrosu ve konusu ile şimdiden merakları ve dikkatleri üzerine toplamayıbaşaran dizinin başlamasını özellikle Merve Boluğur ve Gizem Karaca hayranları iple çekiyor.

İçimdeki Fırtına konusu genel olarak ele alırsak birbirlerini candan öte seven iki kardeşin daha sonraları yaşadıkları olaylar sonrasında birbirlerinin ayaklarını kaydırmak için binbir türlü fitne fesat hesap kitapları yapması diyebiliriz.

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] ( Merve Boluğur ) kardeşi Deniz ( Gizem Karaca ) ile evlenmek üzere olan kardeşinin nişanlısına aşıktır ve evlenmelerine engel olmak ve kardeşinin nişanlısını elde etmek için planlar yapar. Ancak yaptığı planlar oldukça beklenmedik sonuçlar doğurur.

İki kardeş de küçüklükten beri birlikte oldukları ve birbirlerinin tüm iyi yanlarının yanı sıra zaaflarını bildikleri için birbirlerini güçsüz yanlarından vurmaya çalışırlar. Kavgaları oldukça büyür güçlenir ve farklı sırları da ortaya çıkarmaya başlar.

Sırlar muhtemelen iki kardeşin de birlikte olarak aşabileceği türden sırlardır. Star Tv [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] sayfasında yazanlardan çıkardıklarımıza göre ise bu sırlar nedeniyle iki kardeş ilerleyen zamanlarda karşılarına çıkacak farklı zorlukları tek başlarına atlatamayacaklar ve birlik olmak zorunda kalacaklar.

icimdekifirtinadizisi.xyz
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda Forum Minecraft

Sitemiz minecraft oyunu üzerine kurulan bir sayfadır ve yararlı paylaşımlar sayesinde oyun hakkında yeterli bilgilere erişiyorsunuz.

Bu sayede oyun hakkında bi yardıma ihtiyac duyarsanız biz her zaman buradayız.

              Hızlı linkler

              Dost siteler