Merhaba Ziyaretçi!  / Hesap oluştur
Yeni temamız aktif olmuştur yeni tema hakkında bilgi almak için linke tıklamanız yeterli.www.forumminecraft.com WallBB.
İlişki Koçluğu Eğitimi
#1

İl İnsan, doğumundan itibaren belirli bir ilişki ağının içine girer. Ve bu ilişki bebeğin ailesi ile olan ilişkisi ile başlar ve okul ilişkisi ile devam eden bir süreç içine girer. Çünkü insan sosyal bir varlıktır. İnsanın sahip olduğu ilişkiler, yaşamını, psikolojisini ve yaşam tatminini etkileyen kritik bir özelliğe sahiptir.
 
O nedenle yaşadığımız ilişkilerin kalitesi, bazen bizleri depresyona sürüklerken bazen de en mutlu zamanları yaşamamıza neden olabilmektedir. Akla gelebilecek pek çok ilişki türünde  yaş***** sıkıntılarda ilişki koçluğu destekleyici bir süreç olabilmektedir.
 
En çok karşılaşılan konular ise;
 
İdeal eş veya arkadaş seçiminde,
 
Evliliklerde eşler arasındaki sürtüşmelerde,
 
Bir aşk ilişkisinin sonlanmasında,
 
Anne, baba ve çocuklar arasındaki sürtüşmelerde,
 
İş ve özel hayattaki başarı ve başarısızlık aslında ve özünde iletişim ve ilişkilerdeki başarı ve başarısızlığın doğrudan yansımalarıdır.
 
Bu anlamda özel hayat ve kariyer doğrudan ilişki ve iletişimin birer sonuçlarıdır.
 
İşten veya arkadaşlardan veya yaşam partnerinizden mutlu ya da mutsuz olmak ta ilişki ve iletişim yönetim becerilerinizden geçer.
 
Herkesin ilişki ve iletişimi yönetmek için kuvvetli ve zayıf özellikleri vardır.
 
İlişki ve iletişim koçluğunun temel amacı, ilişki ve iletişim yönetimindeki zayıflıklarımızı güçlendirmek, güçlü yönlerimizle dengelemek için tasarlanmıştır.
 
Kimin  [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]na ihtiyacı vardır?
 
“İlişkilerde ihtiyaçlarımı nasıl belirleyeceğim?” sorusuna cevap arayan herkesin. İlişkilerimde; “Daha ne yapabilirim?”, “Nasıl başarılı olabilirim?”, “Daha mutlu, sağlıklı ve özgürce nasıl yaşayabilirim?” diyenlerin…
 
İlişkilerde mucize mümkün mü?
 
Evet. İnsanların birbirinden farklı ilişkileri vardır. Bireylerin yaklaşık % 75'i de bizden farklı iletişim kurarlar. Farklılıklar ancak onları anlamlandıramadığımızda bir sorun oluşturur. Her kişi farklı yönleriyle bulundukları ortama değerli bir katkıda bulunur. Etkin iletişimin anahtarı; kendimizi ve çevremizdekileri tanıyarak iletişimi kolay hale getirmekten geçiyor.
 
İlişki Koçluğu Eğitiminin Süresi
 
 
İlişki Koçluğu Eğitimi; bireysel olarak uygulanmaktadır. Bireysel uygulanan İlişki Koçluğu seanslar şeklinde uygulanır. Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterlidir. Ön görüşme sırasında ilişki koçluğuprogramınız size özel şekilde tasarlanır.
 
Bu durum kişinin ihtiyaç ve hedeflerine bağlı olarak farklılık gösterir. İlişki Koçluğu Seanslar 4-8-12-24 seansşeklinde değişmektedir. Bu tamamen size bağlı olan bir durumdur.

İlişki Koçluğu Eğitiminin Süreci

 
İlişki Koçluğu Eğitiminde kişinin kendi mükemmelliğine nasıl ulaşacağına, partneriyle ilişkilerini nasıl daha mükemmel hale getirilebileceğine dair net ve etkili yollar gösterilmektedir. Öncelikle katılımcılar, ön görüşmeye alınır.
 
İlişki Koçluğu Eğitimi sırasında uygulanacak seans sayısı ve içeriği danışanların ihtiyaçları doğrultusunda belirlenir.Danışanlar içindekileri anlatırlar. Geçmişiyle, sorunlarıyla ve gelecekleriyle ilgilenirler. Yaşamda istenilen değişimlerdoğrultusunda çalışmalar yapılır. Uygulamalar ve pratiklerle program sürdürülür.
 
İlişki Koçluğu Eğitimi Yöneticileri
 
Saygın coaching & consulting bünyesindeki ilişki koçları, hayatın nasıl daha etkin ve etkileşimli olabileceği sorusundan yola çıkarak, yepyeni bir yöntemle kişisel gelişim dünyasında bütünsel yaklaşım danışmanlığını uygulamaktadır.
 
Saygın coaching & consulting tarafından dünyadaki yaşamın baş aktörlerini profesyonelleştirmeye yönelik bir proje geliştirildi. Bireyin bedensel, zihinsel, sosyal ve ruhsal yönden analizi yapılarak ihtiyaçları saptanmaktadır. Bu çalışmalar Kişisel ve Kurumsal Gelişim Uzmanı, Profesyonel Advanced Master Koç, Cemal KONDU genel direktörlüğünde yürütülmektedir. Ekipte, bireyin gerçek potansiyeliyle buluşmasında etkin rol oynayan performans vezihinsel gelişim teknikleri konusunda uzmanları da bulunmaktadır.
 
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] Eğitimi hakkında daha detaylı bilgi isterseniz İlişki Koçluğu Eğitimlerialanında da eğitim ve seminer hizmetleri veren firmanın
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] (Saygın Coaching & Consulting) web adresini ziyaret edebilirsiniz.
İzmir İlişki Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yâda 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz 
İzmir Karşıyaka İlişki Koçluğu eğitimlerimiz için. 0(232)369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz 
Denizli İlişki Koçluğu eğitimlerimiz 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz 
Antalya İlişki Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yâda 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz 
Muğla İlişki Koçluğu eğitimlerimiz 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Profesyonel makyaj eğitimi nereden alınabilir? nullsix 0 7 19-11-2017, Saat: 02:06
Son Yorum: nullsix
  Eğitimi eğlenceli hale getirin creeper 0 47 08-09-2017, Saat: 14:50
Son Yorum: creeper
  Ukrayna'da Üniversite Eğitimi Fırsatı craft 0 66 30-07-2017, Saat: 19:12
Son Yorum: craft
  Eğitim - Öğrenci Koçluğu BazKriz 0 83 04-05-2017, Saat: 13:47
Son Yorum: BazKriz
  Microblading Eğitimi craft 0 71 04-05-2017, Saat: 01:31
Son Yorum: craft

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda Forum Minecraft

Sitemiz minecraft oyunu üzerine kurulan bir sayfadır ve yararlı paylaşımlar sayesinde oyun hakkında yeterli bilgilere erişiyorsunuz.

Bu sayede oyun hakkında bi yardıma ihtiyac duyarsanız biz her zaman buradayız.

              Hızlı linkler

              Dost siteler