Merhaba Ziyaretçi!  / Hesap oluştur
Yeni temamız aktif olmuştur yeni tema hakkında bilgi almak için linke tıklamanız yeterli.www.forumminecraft.com WallBB.
İlk Seccadem
#1

Pek çok anne ve baba çocuğunun namaz öğrenmesini ve namaz kılmasını ister. Allah’ ın emrini bu sayede gerçekleştirerek kötülükten uzak tutmak ister. Ancak namaz kılmak Allah’ ın bir emri olduğu için oldukça dikkatli öğretilmesi gerekir. Bu nedenle bünyemiz başta namaz bilmeyen çocuklarınıza ya da sevdiklerinize için [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] ile sizlere namaz öğretmeyi hedeflemektedir. 
İlk seccademle sizler de doğru ve düzenli olarak namaz kılma alışkanlığı edinebilirsiniz. Eğer sizler de çocuklarınızın namaz kılma alışkanlığı olsun diyorsanız bünyemizi kullanabilirsiniz. Bünyemiz ile iletişime geçip hem bilgi edinebilirsiniz hem de sipariş verebilirsiniz. Uygun fiyatlarımız ile sizleri beklemekteyiz.  
Namaz Öğrenmek İsteyen Çocuklar İçin
Namaz bilmeyen ve hevesli olan tüm çocukların büyük bir zevkle kullanacağını [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] sizlere özel fiyatlarımız ile satışa sunulmaktadır. Kısa süreli olarak indirimli fiyatımız olan 49 TL karşılığında sizler de çocuklarınızın kolay bir şekilde namaz öğrenmelerini ve kılmalarını sağlayabilirsiniz. 
Namaz Öğreten Seccadenin Özellikleri
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] özellikleri bakımından oldukça gelişmiştir. Sesli olması bakımından çocuklarınızın hafızalarında daha etkili bir yer tutmaktadır. Pratik özelliği ile de dikkat çeken sesli seccade 3 adet AAA pili ile aktif duruma gelmektedir. Üzerinde bulunan on ve off tuşlarını kullanarak basit bir şekilde açık rahatça kapatabilirsiniz. Sizler de sipariş vermek istiyorsanız hemen arayın cazip fiyatlarımızı kaçırmadan satına alın.
Sahibi olduğum sitelerden bazıları aşağıdaki gibidir.

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda Forum Minecraft

Sitemiz minecraft oyunu üzerine kurulan bir sayfadır ve yararlı paylaşımlar sayesinde oyun hakkında yeterli bilgilere erişiyorsunuz.

Bu sayede oyun hakkında bi yardıma ihtiyac duyarsanız biz her zaman buradayız.

              Hızlı linkler

              Dost siteler