Merhaba Ziyaretçi!  / Hesap oluştur
Yeni temamız aktif olmuştur yeni tema hakkında bilgi almak için linke tıklamanız yeterli.www.forumminecraft.com WallBB.
İş Güvenliği Ayakkabıları
#1

[url= [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] Güvenliği Ayakkabısı[/url]
Gündelik hayatta kullandığımız ayakkabılar çalışma ortamları için uygun olmayan ayakkabılardır. Çalışma ortamları için tasarlanmış olan iş güvenliği ayakkabısı çalışma ortamlarına en uygun ekipmanlardır. İş güvenliği ayakkabısı iş güvenliği kuralları çerçevesi içerisinde çalışma ortamlarında kullanılması zorunlu ekipmanlardandır. İş güvenliği ayakkabısı özelliklerinden biraz bahsedecek olur isek şunları söylememiz gerekecektir. İş güvenliği ayakkabısı sağlam ve dayanıklı olmalıdır bunun sebebi ise iş güvenliği ayakkabısı çalışma ortamlarında kullanılmasıdır. Sağlam ve dayanıklı olmayan bir iş güvenliği ayakkabısı kolay deforme olacak ve bu çalışanın iş performansını düşürecektir. İş Güvenlik OSGB tarafından satışa sunulan iş güvenliği ayakkabısı özelliklerinden en önemlisi ise iş güvenliği ayakkabısı burun tarafından bir çelik bulunmasıdır. İş Güvenliği ayakkabısı burun tarafında bulunan bu çelik çalışanın ayağını büyük ölçüde korumaktadır.
İş Montu
Montlar bizleri soğuk hava koşullarında sıcak tutmak ve soğuğa karşı korumak için üretilmiş ürünlerdir. Fakat bu montlar çalışama ortamları açısından pek müsait ürünlerden değildirler. Çalışma ortamları için iş montu üretilmiştir. İş montu normal montlara göre daha dayanıklı ve sağlamdır. İş montu daha dayanıklı ve sağlam olmasının nedeni ise çalışanların bu iş montu ekipmanını kullanmasıdır. İş montu zorlu çalışma ortamlarında kullanılan bir ekipman olduğu için pek çok zorlukla karşılaşmaktadır. Deforme olmuş bir iş montu ile çalışan işine odaklanamayacaktır. İş montu avantajlarından bir diğerine daha değinecek olur isek İş Güvenlik OSGB tarafından satışa sunulan iş montu üzerine firmaların logosunun ve firma isminin yazılma özelliğidir. İş montu üzerine yazılan bu firma adı ve firmanın logosu aynı zamanda firmaların reklamını yapmış olacaktır.
İş Montları
İş Güvenlik OSGB tarafından satışa sunulmakta olan iş montları özellikleri say say bitmemektedir. Fakat bu iş montları özelliklerinden birisine değinecek olur isek bu özelliği atlamamamız gerekmektedir. İş Güvenlik OSGB tarafından satışa sunulan iş montları üzerinde reflektörler bulunmaktadır. İş montları üzerinde bulunan bu reflektörler çalışanların sisli ve karanlık hava şatlarında görünmesini sağlayacaktır. İş Güvenlik OSGB tarafından satışa sunulan bu iş montlarını giyen çalışanlar rahat bir şekilde işine odaklanacak buda iş performansını artı yönde etkileyecektir. Ayrıca İş Güvenlik OSGB tarafından satışa sunulan iş montları çeşitli test aşamalarına tabi tutulmuş ve bu test aşamalarından başarı ile geçmiş bu sayede uzun ömürlülük garantisini kullanıcıya vermiş iş montlarıdır.
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi nullsix 0 8 14-12-2017, Saat: 17:26
Son Yorum: nullsix
  Sektör OSGB - İş Sağlığı ve İş Güvenliği tragedya27 0 66 19-07-2017, Saat: 11:46
Son Yorum: tragedya27
  Web site güvenliği craft 0 99 24-05-2017, Saat: 11:04
Son Yorum: craft
  Şirket çalışanlarınızın sağlığı ve güvenliği için siz de Acar Osgb ile çalışınız nullsix 0 118 06-05-2017, Saat: 20:23
Son Yorum: nullsix
  İş güvenliği sınavı ile ilgili önemli duyurular nullsix 0 117 05-02-2017, Saat: 19:46
Son Yorum: nullsix

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda Forum Minecraft

Sitemiz minecraft oyunu üzerine kurulan bir sayfadır ve yararlı paylaşımlar sayesinde oyun hakkında yeterli bilgilere erişiyorsunuz.

Bu sayede oyun hakkında bi yardıma ihtiyac duyarsanız biz her zaman buradayız.

              Hızlı linkler

              Dost siteler