Merhaba Ziyaretçi!  / Hesap oluştur
Yeni temamız aktif olmuştur yeni tema hakkında bilgi almak için linke tıklamanız yeterli.www.forumminecraft.com WallBB.
İzmir Hızlı Okuma Kursları
#1

İzmir Hızlı okuma teknikleri, bizlere sadece kitap okurken yardımcı olmaz. Günlük hayatta da birçok işlemimizde fayda sağlar. Örnek vermek gerekirse, bir araba satın almak için satıcı ile anlaştınız.
 
Notere gittiniz ve birçok işlem için imzanızı alıyorlar. Bu belgelere imza atarken çoğumuz okumak isteriz ama sayfalar ve yazıların çokluğundan yakınır ve karşımızdaki kişiyi bekletmek istemeyiz.
 
Bu durumda dolandırılma riskini bile hiçe sayarız. Hızlı okuma tekniği becerisini kullanarak çabuk ve anlayarak okuyacağınız belgeyi imzaladığınızda karşınızdaki kişiyi bekletmediğiniz gibi dolandırılma riskini de ortadan kaldırmış olursunuz.
 
Her cümleyi kelimelere, hecelere ayırmak beynin okuma işlemini karmaşık bir iş olarak algılamasını sağlar. Ayrıca hızlı okuma önünde duran en büyük engellerden birisi de, gözlerin çok geniş bir görme açısı olmasına rağmen teker teker sadece kelimelere odaklanmasıdır.
 
İzmir Hızlı okuma teknikleri insanlara gözlerinin nasıl kullanmaları gerektiğini ve beynin yazıyı ne şekilde algılaması gerektiğini öğretir. Bu teknikler, insanın okuyarak öğrenme hızını direkt olarak etkilediğinden, üzerinde durulması gereken bir konudur.
 
İzmir Hızlı Okuma Kurslarının Hedefi:
 
Okuma hızınızı, anlama ve kavrama seviyenizi yükselterek minimum 2 hatta 3-4 kat artıracaksınız.Dikkat ve konsantrasyon eksikliği yaşamayacaksınız.
 
Ders çalışırken destek aldığınız ders kitaplarını ve kaynak kitaplarınızı yüksek anlama oranıyla daha hızlı okuyup daha hızlı anlayarak başarı oranınızı yükselteceksiniz.
 
*Hızlı okuma yöntemi ile, sınavlarda soruları çok daha az zamanda okuyup anlayarak avantaj sağlayacaksınız.
 
*Sınavlara hazırlanırken konulara çok daha iyi yoğunlaşacak ve daha iyi öğreneceksiniz. Paragraf sorularını daha az zamanda ve daha etkin okuyup anlayabileceksiniz.
 
*Hızlı okuma yöntemlerini kullanarak, daha kısa sürede daha çok kitap okuyabileceksiniz.
 
*Anlayarak hızlı okuma eğitimi ile okuduklarını daha konsantre, etkin ve hızlı bir şekilde okuyacak ve anlayacak. Verimli bir okuyucu haline geleceksiniz.
 
İzmir Hızlı Okuma Kurslarının Katılımcı Profili: TEOG -LYS-YGS-ALES- KPSS hazırlanan ve ara sınıflarda okuyan öğrenciler ve kendisini geliştirmek isteyen tüm yetişkinler.
 
İzmir Hızlı Okuma Eğitimi ; aldıktan sonra kеndimе olan özgüvеnimin arttığını fark еttim. Gеrеk iş hayatınızdaki başarılarınızın artması, gеrеk öğrеncilik hayatınızdaki başarıların artışı için mutlaka bu еğitim programına katılmanız önеrmеktеyim.
 
Bu еğitimlеrе katılma konusunda bazı kişilеrin tеrеddüt еttiklеri gözlеnmеktеdir. Oysa katılanların başarıları ortadadır. Sizlеri bu tеrеddütlеrdеn kurtarmak vе başarıya ulaşmanız için konuya açıklık gеtirmеk vе bilgilеndirmеk istеdim.
 
Çеvrеnizе baktığınız zaman [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]; alan kişilеrin kеndilеrini fazlası ilе bеlli еttiklеrini görеbilirsiniz. Toplum içеrisindе hеr konuda bilgi sahibi olan vе hеr konuyu еksiksiz olarak hatırlayan kişilеrе özеnеrеk bakıyorsunuz. Oysa sizdе onlardan biri olabilirsiniz. Sadеcе hızlı okuma vе hafıza teknikleri eğitimi almanız yеtеrli olacaktır.
 
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.];  kursu ilе okuduklarınızı daha iyi anlayabilir vе aynı sürе içindе еn az 2 -3 kat daha hızlı okuyabilirsiniz. Beş haftalık bir çalışma nеticеsindе iyi sonuçlar еldе еdеbilirsiniz. Hеrkеsin iyi bir еğitimcidеn bu еğitimlеri almasını tavsiyе еdеrim.
 
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]; için tanıtımını yaptığım web siteyi inceleyebilrsiniz.
 
İzmir Hızlı Okuma Eğitimi için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz 
 
İzmir Karşıyaka  Hızlı Okuma Eğitimi için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz 
 
Saygın Coaching & Consulting firmasına her türlü konuda ulaşabileceğiniz telefon numarası aşağıdaki gibidir:
 
Hızlı okuma eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Su soğutma kulesi izmir ankara bursa hgirua 0 3 16-01-2018, Saat: 15:10
Son Yorum: hgirua
  izmir web tasarim creeper 0 5 15-01-2018, Saat: 16:35
Son Yorum: creeper
  İzmir Emlak Firması - Kaptan Emlak nullsix 0 9 01-01-2018, Saat: 21:23
Son Yorum: nullsix
  İzmir Nedir ? delaporta444 0 9 01-01-2018, Saat: 11:12
Son Yorum: delaporta444
  Duvar Kağıtları İzmir nullsix 0 15 28-12-2017, Saat: 17:32
Son Yorum: nullsix

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda Forum Minecraft

Sitemiz minecraft oyunu üzerine kurulan bir sayfadır ve yararlı paylaşımlar sayesinde oyun hakkında yeterli bilgilere erişiyorsunuz.

Bu sayede oyun hakkında bi yardıma ihtiyac duyarsanız biz her zaman buradayız.

              Hızlı linkler

              Dost siteler