Merhaba Ziyaretçi!  / Hesap oluştur
Yeni temamız aktif olmuştur yeni tema hakkında bilgi almak için linke tıklamanız yeterli.www.forumminecraft.com WallBB.
İzmir NLP Merkezleri
#1

Neuro Linguistic Programming (Duyu Dilbilimsel Programlama) Beyni Kullanma Klavuzu olarak tanımlanabilir.Zihnimizi nasıl daha etkili bir şekilde kullanabileceğimizi, güçlü bir biçimde programlayacağımızı gösteren, bilinçaltı çalışmalar aracılığıyla olumlu bir şekilde değişim sağlayan bilimsel bir yöntemdir.
 
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]; ilk olarak bireyin doğal olarak neler yaptığına bakar, bunları net olarak tanımlar, ne şekilde yaptığını meydana çıkarır ve sonra hayatının her alanı içerisinde yapabileceği seçenekleri kişiye sunar. Bir bakıma onun hayat sahasını genişletir.
 
Davranışlarınız üzerindeki kalıpları ve alışkanlıkları tanımaya başladığımız zaman, hayatınıza nelerin yardımcı olacağını, nelerin olamayacağını fark etmeye başlarsınız. NLP sizin bir nehir misali büyük okyanuslara doğru akabilmenizi sağlar.
 
İzmir NLP Merkezi
 
İzmir NLP Eğitimlerimiz
 
* NLP Diploma eğitimi
 
* İzmir NLP Practitioner Eğitimi
 
 
* İzmir Master Practitioneri Eğitimi
 
 
* İzmir  NLP Trainer Eğitimi 
 
 
* Master Trainer Eğitimi
 
seviyelerinden oluşmaktadır. Master Trainer seviyesine ulaşanlar NLP Trainer ( Eğitmen ) dahi yetiştirebilme yetkisine sahip olabilmektedirler.
 
NLP Diploma Eğitimi (20 Saat)
 
NLP Diploma Eğitimi diyebileceğimiz program NLP’nin ne olduğunu, nerelerde kullanılabildiğini ve basit değişim tekniklerini kapsayan bir eğitim programıdır. Ayrıca NLP Practitioner eğitiminin ilk bölümü gibidir. 30 saattir. Eğitim sonunda gerekli bilgiyi ölçme değerlendirmeleri yapıldıktan sonra sertifika almaya hak kazanan  katımcılarımıza MTI (Mind Training İnstitute) tarafından NLP Diploma sertifikası verilecektir.
 
NLP Practitioner Eğitimi (50 Saat)
 
NLP Practitioner Eğitimi NLP’yi yaşamının her alanında kullanmak isteyen bireylere göre dizayn edilmiştir. NLP Tekniklerin yanında farkındalığımızı geliştirmesi, kendimizle barışık olabilmemizi ve yaşamımızdaki alışkanlıklarımızı istediğimiz şekle sokabilmemizi hedefler.
 
Eğitim sonunda gerekli bilgiyi ölçme değerlendirmeleri yapıldıktan sonra sertifika almaya hak kazanan  katımcılarımıza MTI (Mind Training İnstitute) tarafından NLP Practitioner sertifikası verilecektir.
 
NLP Master Practitioner Eğitimi (50 saat)
 
NLP Master Practitioner Eğitimi kendimizde ve diğer kişiler üzerinde değişim özgürlüğünü bize kazandırır. Bir şeye ulaşabilmek bir özgürlükse bu özgürlüğe giden yolda kendimizi hem özgür bırakmalı hemde o özgürlüğün içinde harki prensipler ve disiplinler olmalı. İşte bunu dengeli birşekilde yapabilmemiz master uygulamalarla mümkün.
 
Eğitim sonunda gerekli bilgiyi ölçme değerlendirmeleri yapıldıktan sonra sertifika almaya hak kazanan  katımcılarımıza MTI (Mind Training İnstitute) tarafından NLP Master Practitioner sertifikası verilecektir.
 
NLP Trainer Eğitimci eğitimi (120 Saat)
 
NLP Eğitimci eğitimi, eğitim yapmak isteyen, NLP yi öğretmek isteyen yada herhangi bir tarzda sunum yapmak isteyen kişilerin sihirli bir şekilde katılımcıları hem bilinçli hemde bilinçdışı düzeyde nasıl etkileyebilecekleri ve eğitim verecekleri üzerinedir. 
 
Eğitim sonunda gerekli bilgiyi ölçme değerlendirmeleri yapıldıktan sonra sertifika almaya hak kazanan  katımcılarımıza MTI (Mind Training İnstitute) tarafından  NLP Trainer sertifikası verilecektir. Uluslar arası  Serifika programıdır.Sertifikalar MTI (Mind Training İnstitute) tarafından  İngiltere'deki merkezinden  gelmektedir. Uluslar arası geçerliliği vardır.
 
NLP Eğitimlerinin temel amacı, etkili iletişim kurmak ve sürekli olarak gelişmektir. [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] Teknikleri  adına size gerekli olan malzemeleri sağlar. Her davranışın uyduğu bir yapı olduğu görüşü eşliğinde yola çıkar. Bu yapı; öğrenilebilir, istendiği zaman değiştirilebilir ve modellenebilir. Hangi davranışların sizin için yararlı ve etkili olduğunu anlamak, algılama yeteneğimize bağlıdır.
 
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]hakkında daha detaylı bilgi isterseniz NLP Eğitimlerialanında da eğitim ve seminer hizmetleri veren firmanın   İzmir NLP,İzmir NLP Merkezleri  (Saygın Coaching & Consulting) web adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
İzmir NLP Eğitimi için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz 
 
İzmir Karşıyaka  NLP Eğitimi için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İzmir Evden Eve Nakliyat Firması - izmirtutkuevdenevenakliyat.com nullsix 0 14 26-10-2017, Saat: 22:08
Son Yorum: nullsix
  İzmir Escort delaporta444 0 19 26-10-2017, Saat: 15:53
Son Yorum: delaporta444
  İzmir Dijital Baskı craft 0 25 18-10-2017, Saat: 01:26
Son Yorum: craft
  Eşya Depolama İzmir | Esyadepolamaizmir.com nullsix 0 32 04-10-2017, Saat: 23:48
Son Yorum: nullsix
  Mavisehirevdeneve.com - İzmir Evden Eve Nakliyat nullsix 0 28 27-09-2017, Saat: 19:36
Son Yorum: nullsix

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda Forum Minecraft

Sitemiz minecraft oyunu üzerine kurulan bir sayfadır ve yararlı paylaşımlar sayesinde oyun hakkında yeterli bilgilere erişiyorsunuz.

Bu sayede oyun hakkında bi yardıma ihtiyac duyarsanız biz her zaman buradayız.

              Hızlı linkler

              Dost siteler