Merhaba Ziyaretçi!  / Hesap oluştur
Yeni temamız aktif olmuştur yeni tema hakkında bilgi almak için linke tıklamanız yeterli.www.forumminecraft.com WallBB.
İzmir Öğrenci Koçluğu
#1

Öğrenciler ilkokula başladığı yıllardan beri hep bir sınav ile karşı karşıyalar. Bu durum neticesinde de hep sınavı verememe endişesi, düşük not korkusu ve diğer öğrenciler ile hep yarışır halde olması öğrencilerin öğrencilik yıllarında başarısızlığa iten yegâne sebeplerden bazılarıdır. Bu zorlayıcı koşulların altında bunalan, başarısızlık korkusuyla kıvranan çocuklarımıza zaman zaman yardım ediyoruz zaman zaman endişeli gözlerle ve çaresizlik içinde izliyoruz. Gelişimlerini engelleyen kötü alışkanlıklar edindiklerini görüyoruz. Örneğin, tv, internet, cep telefonu, gezmek vb. Ne var ki nasıl davranacağımızı bilemiyoruz.
 
İzmir Öğrenci koçluğu, tüm bu sürecin sizin için sorunsuz, çocuğunuz için keyifli, doyumlu ve başarılı bir hale dönüşmesinde ihtiyacınız olan rehberliktir.
Koçluk seansları, kişilerin çözüme ulaşmak adına kendi içlerinde mevcut olan kaynaklarını harekete geçirdikleri bir süreci içerir. Koçla yapılan görüşmeler, bireyin kendi kendine ilham verdiği ve sonucunda köklü çözümlere kavuştuğu önemli çalışma zamanlarıdır.
 
İzmir Öğrenci Koçluğu; Bizler öncelikle koçluk yaptığımız kişiye kendini ve iç dünyasını tanıtıyoruz, ona güçlü ve zayıf yanlarını, neyi neden yaptığını gösteriyoruz.Sadece sınav için ders programı değil, öğrenciye bir yaşam programı hazırlıyoruz. Yaşamın tüm alanlarından faydalanabileceğini, sınava hazırlanmanın yaşamdan kopmak anlamına gelmediğini öğretiyoruz.
 
Öğrenciler nereye, nasıl, ne kadar sürede varacağını bilmenin özgüveni ile aradaki farkı açıyorlar. Zamanla hedefler değişiyor, gelişiyor ve yükseliyor.
 
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]; hakkında daha detaylı bilgi isterseniz   İzmir Öğrenci Koçluğu Eğitimleri alanında da eğitim ve seminer hizmetleri veren firmanın [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] (Saygın Coaching & Consulting) web adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
Saygın Coaching & Consulting firmasına her türlü konuda ulaşabileceğiniz telefon numarası aşağıdaki gibidir:
 
İzmir Koçluk  eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Su soğutma kulesi izmir ankara bursa hgirua 0 3 16-01-2018, Saat: 15:10
Son Yorum: hgirua
  izmir web tasarim creeper 0 5 15-01-2018, Saat: 16:35
Son Yorum: creeper
  İzmir Emlak Firması - Kaptan Emlak nullsix 0 9 01-01-2018, Saat: 21:23
Son Yorum: nullsix
  İzmir Nedir ? delaporta444 0 9 01-01-2018, Saat: 11:12
Son Yorum: delaporta444
  Duvar Kağıtları İzmir nullsix 0 15 28-12-2017, Saat: 17:32
Son Yorum: nullsix

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda Forum Minecraft

Sitemiz minecraft oyunu üzerine kurulan bir sayfadır ve yararlı paylaşımlar sayesinde oyun hakkında yeterli bilgilere erişiyorsunuz.

Bu sayede oyun hakkında bi yardıma ihtiyac duyarsanız biz her zaman buradayız.

              Hızlı linkler

              Dost siteler