Merhaba Ziyaretçi!  / Hesap oluştur
Yeni temamız aktif olmuştur yeni tema hakkında bilgi almak için linke tıklamanız yeterli.www.forumminecraft.com WallBB.
Kuantum Eğitimi
#1

En basit tanımıyla bir hatırlama eylemidir. Kişisel yaratıcılığımızı, iç potansiyelimizi ve evrenin mevcut kaynaklarını harekete geçirme eylemidir. Özetle, düşünce gücümüzün, imgeleme gücümüzün farkına varma yoluyla mutluluğu tercih etme sanatıdır. Deneyimlerimizi meydana getiren bireysel ve evrensel zekânın ortaklaşa çalışma mekanizmasının tekrar keşfedilmesidir.
 
Kuantum Nasıl Uygulanır? Birçok teknik aracılığıyla; 3. göze odaklanma, imgeleme, meditasyon, çapalama, dil kalıpları, kuantum drama tekniği, evrensel yasalara uyumlanma süreci, yüksek benliğimizle bağlantı kurma, sezgilerimizi güçlendirme yolları, hastalıkların kişiye özgü psikolojik sebeplerini ortaya çıkartma vb. için kullanılmaktadır Biraz daha detaya inecek olursak Kuantum Düşünce Tekniği, daha iyiye ulaşmak için mevcut olan en büyük engelin zihinler içerisindeki sınırlar, geçmişten gelen bir takım karmaşalar ve dünyaya gönderdiğimiz yanlış mesajlar olduğu noktasından yola çıkarak, iç dünyamızı düzenlemek suretiyle ve dış dünyayı değiştirmek amacıyla hareket ediyor.
 
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]nin özü, Kuantum fiziğinin temel esaslarına dayanıyor ve bu alan içerisinde geçerli olan mevcut yasaları zihinsel dünya içerisine uygulama faaliyeti olarak tanımlanıyor.
 
Bu tekniği uyguladığınız zaman daha sağlıklı bir bedene kavuşabilir, kendi üretkenliğinizi ve yeteneklerinizi kullanma yoluyla başarılı olacağınız işinize kavuşabilir, mutlu ve sevgi dolu bir beraberlik yaşayacağınız sizin için özel insana ulaşabilir, yaşamınıza daha çok bolluk, bereket ve neşe entegre edebilirsiniz.
 
Kuantum Düşünce Tekniği kişisel yaratıcılığımızı, iç potansiyelimizi ve evrenin kaynaklarını aktif hale getirme eylemidir.

Kuantum Eğitiminden Kimler Yararlanabilir?

18 yaşını doldurmuş, kişisel ve ruhsal gelişime ilgi duyan her birey faydalanabilir. Kişiye özel olarakda uygulanabilen yöntemlerle yaşamakta olduğu problemleri çözmeyi arzulayan her birey, Şuanda öğrenciyseniz, çabuk, kalıcı ve keyifli bir şekilde öğrenen, öğrendiklerini hatırlamakta güçlük çekmeyen, yaşamın tadını çıkarmasını bilen, kendinden memnun bir gence dönüşebilirsiniz.. Şuanda bir iş insanı iseniz, amaçlarınıza ve hedeflerinize daha basit bir şekilde ve çevrenizdeki insanlarla işbirliği yaparak ulaşabilirsiniz.
 
Bir sanatçıysanız, üretkenliğinizi daha da arttırabilir, kalıcı ve etkili eserler ortaya çıkartabilirsiniz.. Bir anne ya da baba durumundaysanız, aileniz içerisinde hoşgörü ve anlayışa dayalı iletişimin püf noktalarını öğrenebilirsiniz.
 
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]
Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. Kuantum eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :
İzmir’deki Kuantum eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Antalya’daki Kuantum eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Profesyonel makyaj eğitimi nereden alınabilir? nullsix 0 7 19-11-2017, Saat: 02:06
Son Yorum: nullsix
  Eğitimi eğlenceli hale getirin creeper 0 47 08-09-2017, Saat: 14:50
Son Yorum: creeper
  Ukrayna'da Üniversite Eğitimi Fırsatı craft 0 66 30-07-2017, Saat: 19:12
Son Yorum: craft
  Microblading Eğitimi craft 0 71 04-05-2017, Saat: 01:31
Son Yorum: craft
  Kalıcı makyaj eğitimi almak için en doğru adres: Sevgi Akademi nullsix 0 105 11-03-2017, Saat: 18:27
Son Yorum: nullsix

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda Forum Minecraft

Sitemiz minecraft oyunu üzerine kurulan bir sayfadır ve yararlı paylaşımlar sayesinde oyun hakkında yeterli bilgilere erişiyorsunuz.

Bu sayede oyun hakkında bi yardıma ihtiyac duyarsanız biz her zaman buradayız.

              Hızlı linkler

              Dost siteler