Merhaba Ziyaretçi!  / Hesap oluştur
Yeni temamız aktif olmuştur yeni tema hakkında bilgi almak için linke tıklamanız yeterli.www.forumminecraft.com WallBB.
Mom Jean
#1

Günümüzde her ne kadar yeni ve farklı tarzlardaki parçalar ortaya çıkmaya başlıyor olsa da diğer bir yandan modacılar birbirinden farklı parçaları tekrardan kullanıma sunuyorlar. Üstelik geçmişe dönüş oldukça uzun bir süredir kendini gösteren akımlardan bir tanesi. [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] modelleri de aslında bu akımın bir parçası olarak kadınların beğenisine sunulan parçalardan biri olarak bilinmekte. Paçaya doğru hafif bir şekilde daralmaya başlayan rahat kesimi ve yüksek beli ile retro trendler arasında yer alan mom jeansler gerek düz gerekse yırtık tarzı ile oldukça farklı şeklerde kombine edilen parçalardan. Birçok kadının bu tarz pantolonlar ile alakalı yapmakta oldukları en büyük hataların başında, bunları boyfriend jean modelleri ile bir tutmak.

Böyle olunca mom jean modelleri yanlış bir şekilde kombinleniyor ve ortaya istenilenden çok daha farklı bir görüntü çıkmış oluyor. Böylesi durumların önüne geçilmesi adına güzel bir görüntüyü ortaya çıkartmak için sokak modasını takip etmek gerekiyor. Espadril ve düşük omuzlu üst ile öğlen davetlerine şık bir şekilde katılabilecek olan kadınlar, bunun yanı sıra mom jeani düz ve hafiften bol bir beyaz gömlekle de kombinleyebilirler. Son dönemlerin gözde parçalarından olan askılı crop üstler de yine bu tarz pantolonlar ile rahat bir şekilde kombinlerek günlük tarzda kullanılabilir. Ne tarz kullanılırsa kullanılsın fark etmez, kadınlar bu parçalar ile kendilerini her zaman güzel ve spor şıklığa sahip hissedebilirler.

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda Forum Minecraft

Sitemiz minecraft oyunu üzerine kurulan bir sayfadır ve yararlı paylaşımlar sayesinde oyun hakkında yeterli bilgilere erişiyorsunuz.

Bu sayede oyun hakkında bi yardıma ihtiyac duyarsanız biz her zaman buradayız.

              Hızlı linkler

              Dost siteler