Merhaba Ziyaretçi!  / Hesap oluştur
Yeni temamız aktif olmuştur yeni tema hakkında bilgi almak için linke tıklamanız yeterli.www.forumminecraft.com WallBB.
EKLENTI - 1.7.2 / 1.8 MythicMobs - Ayarlı Bosslar + Tanıtım
#1

Bu eklenti biraz karışık. Bu yüzden size 3 adet hazır [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] veriyorum. İsteğinize göre düzenleyebilirsiniz.
TANITIMA GEÇMEDEN ÖNCE : SUNUCUNUZUN ANA KLASÖRÜNDEKİ SPİGOT.YML DEN MAXHEALTH ATTACKDAMAGE GİBİ ŞEYLERİ ARTTIRMAYI UNUTMAYIN !
ÖRNEĞİN : Standart olarak max health 2000 olarak [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]. Bu da demek oluyor ki, 3000 canlı bir boss oluşturamazsınız. 3000 can ayarlasanız bile, boss tek yer.

Bu yüzden, max health'ı arttırın !


Eklentiyi Ayarlamaya gelirsek;
\plugins\MythicMobs\[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]\ExampleConfig.yml den Bossları, Bossların takacağı eşyaları, Canlarını, Hareket Hızlarını, Kullanacağı Yetenekleri, EşyaDüşürmeTablo Adının ne olacağını, İsmini ayarlamanız gerekiyor.\plugins\MythicMobs\Items\ExampleItems.yml den Eşyaları ayarlıyoruz. Buradaki eşyaları bosslara giydirebilir veya EşyaDüşürmeTablolarına ekleyerek, bossu öldürünce düşmesini sağlayabiliriz.\plugins\MythicMobs\Skills\ExampleSkills.yml den Bossların yeteneklerini ayarlıyoruz. Bu kısımda pek iyi değilim. Benim yaptığım gibi KraliçeÖrümcek'in Asker Örümcek çıkarması için önce askerörümceği mobs kısmında oluşturmanız gerekiyor.\plugins\MythicMobs\DropTables\ExampleDropTables.yml den bossu kesince düşecek eşyaları ayarlıyoruz. Mesela düşecek item kısmına "250BINTLCEKI 1 0.1" yazarsak %10 ihtimalle 1 tane Items'de ayarladığımız 250BINTLCEKI adlı kağıt düşecek.TAMAMEN AYARLADIĞIM 3 BOSS İÇEREN MYTHİCMOBS KLASÖRÜ VE MYTHİCMOBS.JAR - İNDİRME LİNKİ

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]
TAMAMEN AYARLADIĞIM 3 BOSS İÇEREN MYTHİCMOBS KLASÖRÜ VE MYTHİCMOBS.JAR - VİRÜSTOTAL
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]


Orijinal Sitesinden İndirmek İçin : [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

ALINTIDIR
UNUTMA ! Derdin ne olursa olsun !

Umudun her zaman ALLAH olsun.
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  [EKLENTI- 1.7.2 / 1.8] InfoBoardReborn | hazır ayarlı hali reklamsız dreamagine 1 546 18-07-2016, Saat: 12:09
Son Yorum: AcemiGamingYT
  [PLUGIN PAKETI - 1.8] AhmetMelihTR | 1.8.x | Son Faction Plugin Paketi | Yeni Nesil, Türkçe, Ayarlı dreamagine 1 1,824 10-04-2016, Saat: 22:34
Son Yorum: NoNaMe4Ever

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda Forum Minecraft

Sitemiz minecraft oyunu üzerine kurulan bir sayfadır ve yararlı paylaşımlar sayesinde oyun hakkında yeterli bilgilere erişiyorsunuz.

Bu sayede oyun hakkında bi yardıma ihtiyac duyarsanız biz her zaman buradayız.

              Hızlı linkler

              Dost siteler