Merhaba Ziyaretçi!  / Hesap oluştur
Yeni temamız aktif olmuştur yeni tema hakkında bilgi almak için linke tıklamanız yeterli.www.forumminecraft.com WallBB.
Paket Servis Programı
#1

Profesyonel Yazılım Çözümleri

İnternet teknolojileri, web tasarımı ve network çözümleri sunan Atılım Yazılım, profesyonel çözüm önerileri sunmaktadır. Farklı birçok sektör için yazılım sunan firma, Türkiye’nin bu alanda faaliyet gösteren en iyileri arasında olmayı hedeflemektedir. 

Farklı sektörlerde yer alan paket programlar her ihtiyaca cevap vermediği zaman şirkete özel yazılım ihtiyacı olur. Bu gibi durumlarda Atılım Yazılım [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] vs. yanında diğer yazılım türlerinde de sizin yanınızda olacaktır.

Paket Yazılım Programları

Atılım Yazılım, çalışmalarında belirlediği temel ilkeler doğrultusunda müşteriye özel uygulama planı yapar. Verdiği servis programlar içerisinde çok geniş bir kesimi kapsayan gıda işletmeleri için kullanılmak üzere [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] hizmeti vermektedir. Hizmet öncesi ve sonrasında ihtiyaç duyulan bütün işlemler firma yetkilileri tarafından sağlanır. Devamlı güncel tutulan yazılım ve servis programları ile müşteri memnuniyeti odaklı şekilde faaliyetler sürer. 

Paket Servis Programı

Ağırlıklı olarak gıda işletmeleri için tasarlanan [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] ile sistemli ve doğruluk payı çok yüksek bir skalada hizmet verebilirsiniz. Sipariş alma, müşterinin gereken tüm bilgileri ve detayları, günlük, aylık veya farklı iki tarih arası rapor alma gibi işlemlerde pratik uygulama imkânı sağlanır. Diğer yandan program size merak ettiğiniz her türlü cevabı vermek için tasarlanmıştır. Başka bir deyişle firma içerisinde tüm ölçülebilir değerlerin raporlaması ve analizi yapılır. Web adresinden firma detaylı bilgilerine ve ihtiyacınız olan program özelliklerine ulaşabilirsiniz.
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dji servis osman75 0 9 05-12-2017, Saat: 18:48
Son Yorum: osman75
  Dji Servis ve Drone osman75 0 14 15-11-2017, Saat: 17:16
Son Yorum: osman75
  Servis garantili işlemler creeper 0 22 03-11-2017, Saat: 18:38
Son Yorum: creeper
  Dji Servis ‘te nelere dikkat edilmeli? osman75 0 44 02-11-2017, Saat: 15:41
Son Yorum: osman75
  iPhone ve Android için En iyi Ebeveyn Kontrol Programı osman75 0 39 30-09-2017, Saat: 19:47
Son Yorum: osman75

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda Forum Minecraft

Sitemiz minecraft oyunu üzerine kurulan bir sayfadır ve yararlı paylaşımlar sayesinde oyun hakkında yeterli bilgilere erişiyorsunuz.

Bu sayede oyun hakkında bi yardıma ihtiyac duyarsanız biz her zaman buradayız.

              Hızlı linkler

              Dost siteler