Merhaba Ziyaretçi!  / Hesap oluştur
Yeni temamız aktif olmuştur yeni tema hakkında bilgi almak için linke tıklamanız yeterli.www.forumminecraft.com WallBB.
Restoran Programı
#1

OALv10.jpg

Türkiye’de restoran sektörü ve yatırımcıların düşünceleri

Türkiye’de restoran sektörü gün geçtikçe her gün gelişen bir faktör olmaya devam etmektedir. Yeni teknolojik restoranlar son sürat artmaya devam etmektedir. Özellikle restoran işletmeciliği kurumsallığa doğru yönelmeye başlamaktadır.

Yeme içme sektörü yıllık olarak Türkiye’deki cirosu milyar dolarları yakalamaktadır. Ülke nüfusuna oranla hala yetersiz olan restoranlar hızla artmaya devam etmektedir

Restoran Sektörün de sadece para kazanmak değil müşterilerin geri gelmesi için süreklilikte oluşturmaktır. Bu şekilde faaliyetlerini devam ettirmeyen firmalar çok geçmeden iflasın eşine gelebilirler. Şimdilerde ise restoran sektörüne girmek isteyen gerçek ya da tüzel kişiler bu konuya daha ciddi bir şekilde yaklaşıyor ve doğru analiz edip risk unsurlarını nispeten azaltıp ondan sonra başlıyorlar restoran sektörüne.

Bunun sonucunda da restoran sektörü hızla gelişmekte ve daha da teknolojik gelişme göstermektedir. 10 yıl sonra bu konu hakkında görüşlerimizi birleştirdiğimizde kar marjı çok fazla artmış olacaktır. Çünkü gelecekte artış gösteren sektörler arasında gıda sektörü gelmektedir. Büyük yatırımcılar son zamanlarda cafe, restoran ve konuk ağırlama sektörlerine yatırım yapmaktadır.

Daha da önemlisi belli kurallara ve standartlara uyumlu olmaya başlayacaktır. Yiyecek içecek sektörü, hem yurt içi hem de yurt dışında bulunmaz ve vazgeçilmez unsur olmaya başladı. Büyük işletme sahipleri restoranların altyapılarına büyük bir dikkat ve özen gösteriyorlar. Özellikle [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] kullanarak şubeleri uzaktan takip ediyorlar.

Bu da sektör açısından önemli bir gelişme olacağını kanıtlar niteliktedir. Restoran sektörüne girmeye çalışmak için sıkı bir araştırma yapma gerektirmektedir. Eğer sizler de bir restoran işletmesi açmayı düşünüyorsanız teknolojik alt yapınızı, müşteri tanıma sistemleri, paket servis ve masa takip sistemleri, stok ve maliyet hesaplama ,personel performans takiplerini içine alan bir [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] olan Aybit-pos [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]ni kullanınız.  Detaylı bilgi için 444 9 023 veya [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] adresinden ulaşabilirsiniz.
Ara
Cevapla
#2
Turkiyede para hizmetden once geldigi icin cogu kisi hizmeti umursamiyor para kazanmaya bakiyor
BURAK CAN UYSAL
Design & Photoshop

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Restoran ve cafe dekorasyonu nullsix 0 24 28-10-2017, Saat: 22:43
Son Yorum: nullsix
  iPhone ve Android için En iyi Ebeveyn Kontrol Programı osman75 0 39 30-09-2017, Saat: 19:47
Son Yorum: osman75
  Whatsapp Takip Programı craft 0 47 28-09-2017, Saat: 16:16
Son Yorum: craft
  Muhasebe Programı devribilisim13 0 44 26-09-2017, Saat: 13:29
Son Yorum: devribilisim13
  GPS Telefon Takip Programı İle Android Konumunu Bulma osman75 0 55 26-08-2017, Saat: 11:01
Son Yorum: osman75

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda Forum Minecraft

Sitemiz minecraft oyunu üzerine kurulan bir sayfadır ve yararlı paylaşımlar sayesinde oyun hakkında yeterli bilgilere erişiyorsunuz.

Bu sayede oyun hakkında bi yardıma ihtiyac duyarsanız biz her zaman buradayız.

              Hızlı linkler

              Dost siteler