Merhaba Ziyaretçi!  / Hesap oluştur
Yeni temamız aktif olmuştur yeni tema hakkında bilgi almak için linke tıklamanız yeterli.www.forumminecraft.com WallBB.
Sacekimimerkezleriankara.com - Ankara Saç Ekimi Adresi
#1

Sacekimimerkezleriankara.com - Ankara Saç Ekimi Adresi

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] konusunda kendini geliştirmiş şehirlerinizden biridir. Saç ekimi için yer arayan kişiler; oldukça fazla sayıda olan saç ekim merkezleri arasında seçim yaparken dikkatli olmalı. Bu anlamda klinik ve steril hastane ortamları tercih edilmeli. Bu ortamlarda saç ekimi daha sağlıklı sonuçlar verecek.

Ankara’da Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Kelliğe kesin tedavi olan saç ekimi kadınlarda da erkeklerde de uygulanabilmekte.  Kalıcı bir cerrahi işlem olan saç ekimi farklı yöntemler ile uygulanır. Bu anlamda uygulanan yöntemler ise FUT ve FUE dediğimiz yöntemlerdir.  Ülkemizde ise en çok uygulanan yöntem FUE yöntemidir.

FUE Tekniğinde Saç Ekimi;
       
 • Saçların işlemden önce çok kısa kestirilmesi şart. 0,7- 0,9 mm oranlarına sahip yuvarlak şekilli bisturi enseden itibaren geçirilerek çok sayıda mikrogreft çıkarır.
       
 • Alınan dokular incelenerek gruplandırılır. Ekime hazır hale getirildiğinde ise lokal anestezi ile uygulanır. Mikrogreftlerin üzerinde iki ya da üç tane saç kökü bulunur.
       
 • FUE yöntemi ile hem saçların çıkış yönü ayarlanır hem de saç kökleri başarılı bir şekilde yerleştirilir. Saçlar çıkmaya başladığında çıkış yönü oldukça fark edilecek bir özelliğe sahiptir.
       
 • Ekim sırasında ise saçlar tamamen dökülmüş saç bölgelerinde uygulanır. Alınan saçlar genellikle dökülmeyen ve genetik olarak dökülmemeye kodlanmış bölgelerden elde edildiği için kalıcı ve kesin çözüm oluşturur. Ankara saç ekimi yapılan yerlerde de FUE tekniği başarı ile uygulanır.
Saç Kökü Ekimi Sırasında Hangi İşlemler Uygulanır?
       
 • Saç ekimi sırasında öncelikle bir tedavi süreci vardır. Çeşitli tetkikler sonucunda ekim işlemine ve hangi bölgeye ekim işlemi yapılacağına karar verilir. Ankara saç ekimi konusunda oldukça titiz profesyonel cerrahlara sahiptir. Bu cerrahlar eşliğinde yapılan muayeneler sonucunda işlem türüne karar verilir.
       
 • İşlem yapılmadan önce hastadan saçını oldukça kısa bir şekilde kestirilmesi istenir. Ardından kişiye kaç tane saç kökü ekileceği belirlenir. Ekim işlemi öncesinde saç kaybı yaşayan kişiye kaç adet kök ekleneceği muhakkak söylenmelidir. Çünkü kök sayısına göre bir ücretlendirme yapılmakta.
       
 • Saç kökleri sizden alınırken lokal anestezi uygulanır. Can yanması ya da ağrı duymadan saç ekimi tamamlanır.
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ankara'da endüstriyel temizlik firması nullsix 0 7 04-12-2017, Saat: 17:59
Son Yorum: nullsix
  En Güzel Garibanların Adresi delaporta444 0 19 16-11-2017, Saat: 18:38
Son Yorum: delaporta444
  Ankara web tasarım creeper 0 28 16-11-2017, Saat: 15:06
Son Yorum: creeper
  Ankara ikinci el eşya alımı creeper 0 19 14-11-2017, Saat: 18:50
Son Yorum: creeper
  İstanbul'da saç ekimi craft 0 19 10-11-2017, Saat: 13:20
Son Yorum: craft

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda Forum Minecraft

Sitemiz minecraft oyunu üzerine kurulan bir sayfadır ve yararlı paylaşımlar sayesinde oyun hakkında yeterli bilgilere erişiyorsunuz.

Bu sayede oyun hakkında bi yardıma ihtiyac duyarsanız biz her zaman buradayız.

              Hızlı linkler

              Dost siteler