Merhaba Ziyaretçi!  / Hesap oluştur
Yeni temamız aktif olmuştur yeni tema hakkında bilgi almak için linke tıklamanız yeterli.www.forumminecraft.com WallBB.
Yaşam Koçluğu
#1

Yaşam Koçluğu, en çok istediğinizi netleştirmede size yardımcı olmak, bir plan yaratmak ve arzuladığınız sonuçlara ulaşmada gerekli önemli değişimleri gerçekleştirmenizde size destek olmak hakkındadır. Profesyonel bir hizmet olarak, yaşam koçluğu, sürekli yatırımınızın yüksek bir oranda size geri dönmesini sağlar.
 
Yaşam koçluğu çalışmasında öncelikle bulunduğunuz noktayı tespit eder sonunda ulaşmak istediğiniz noktaları net bir şekilde belirlersiniz. Sizi heyecanlandıran, hayata bağlayan, bir vizyonunuz olur. En önemlisi de koçluk aldığınız ilk günden itibaren hedeflerinize ulaşmak için kendinizi eylem içinde bulursunuz.
 
Yaşam Koçluğu ile danışmanlık birbirlerinden çok farklıdır. Danışman bir konunun uzmanı olan kişidir. Danışman, kendisine danışmak için gelen bir kişiye, uzmanı olduğu konu ile ilgili bilgi verir. Ona tavsiyelerde bulunur, konu ile ilgili yapılması gerekenleri sıralar veya gösterir. Yaşam koçluğunda ise tavsiye yoktur.
 
Yaşam koçluğu disiplin olarak, sosyoloji, psikoloji, pozitif yetişkin geliştirme, kariyer danışmanlığı, danışmanlık, ve diğer türleri de dahil olmak üzere farklı disiplinlerden ilham alır.
 
Yaşam Koçluğu, gelişmekte olan ve hızla büyüyen bir alandır. Yaşam Koçları, danışanlarını, istekleri yönünde ve daha iyi bir yaşama ulaşabilmek için gereken desteği verir. 

Yaşam koçluğu
çalışmalarında, gerçekten ne istediğinize sürekli olarak odaklanırsınız. Odaklanmanın dışında burada hedeflerinize bağlılığının sağlanması amacıyla yeniden çerçeveleme, metaforlar gibi aslında psikolojinin de alt disiplinlerinden ve araçlarından faydalanılır. Bu yapı ve unsurlar birleştiğinde koçluk, sizi sorumlu tutan, sürekli yardım, destek ve motivasyon sağlayan bir hale gelecektir.
 
Uluslararası Yaşam Koçluğu Sertifika Programı  danışanlarını, istekleri yönünde ve daha iyi bir yaşama ulaşabilmek için gereken desteği verir.Yaşam Koçluğu, gelişmekte olan ve hızla büyüyen bir alandır. Yaşam koçluğu çalışmalarında, gerçekten ne istediğinize sürekli olarak odaklanırsınız. Odaklanmanın dışında burada hedeflerinize bağlılığının sağlanması amacıyla yeniden çerçeveleme, metaforlar gibi aslında psikolojinin de alt disiplinlerinden ve araçlarından faydalanılır. Bu yapı ve unsurlar birleştiğinde koçluk, sizi sorumlu tutan, sürekli yardım, destek ve motivasyon sağlayan bir hale gelecektir.
 
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]   Eğitimi hakkında daha detaylı bilgi isterseniz
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]  Eğitimleri alanında da eğitim ve seminer hizmetleri veren firmamızın
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]     (Saygın Coaching & Consulting) web adresini ziyaret edebilirsiniz.
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eğitim - Öğrenci Koçluğu BazKriz 0 83 04-05-2017, Saat: 13:47
Son Yorum: BazKriz
  %100 Garantili Kilo Kontrol Koçluğu nullsix 0 99 22-04-2017, Saat: 15:53
Son Yorum: nullsix
  Yaşam Alanlarının Vazgeçilmezdir Halılar resthit 0 117 15-02-2017, Saat: 22:38
Son Yorum: resthit
  Tarzınızı Yaşam Alanlarınıza Taşıyın resthit 0 80 12-02-2017, Saat: 14:09
Son Yorum: resthit
  Moda, stil ve yaşam portalınız - Stil-vagonu.com nullsix 0 84 12-01-2017, Saat: 18:42
Son Yorum: nullsix

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hakkımızda Forum Minecraft

Sitemiz minecraft oyunu üzerine kurulan bir sayfadır ve yararlı paylaşımlar sayesinde oyun hakkında yeterli bilgilere erişiyorsunuz.

Bu sayede oyun hakkında bi yardıma ihtiyac duyarsanız biz her zaman buradayız.

              Hızlı linkler

              Dost siteler